Szybki kontakt

"PERFEKT" - Grzegorz Telok

Usługi Edukacyjne, Pośrednictwo Ubezpieczeniowe
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Konwalii 14
tel.: +48 602 305 639
email: perfekt.telok@op.pl
Szkolenia dla edukacji i kursy kwalifikacyjne

Szkolenia i edukacja to drugi profil naszej działalności. Jako partner firmy "WUR-ex" Sp. z o.o. w Bielsku-Białej prowadzę liczne szkolenia zawodowe i kursy kwalifikacyjne dla pracowników przemysłu. Należą do nich m.in. szkolenia z zakresu: metrologii warsztatowej, kandydatów na kierowców kat. A i B, operatorów wózków widłowych, operatorów suwnic oraz podestów ruchomych, a także kursy kwalifikacyjne dla kierowców wykonujących transport drogowy.

Odrębny cykl szkoleń stanowią szkolenia z zakresu zagadnień oświatowych kierowane zarówno do nauczycieli jak i dyrektorów placówek oświatowych. W ramach tej działalności współpracuję m.in. z takimi instytucjami jak: ORE Warszawa, RODN „WOM” w Bielsku-Białej, "OŚWIATA” Sp. z o.o. w Katowicach, OKE Jaworzno, "Publisher" w Cieszynie.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą            

 

Zapraszam do kontaktu : 602 305 639 Formularz kontaktowy

Tanie ubezpieczenia, ubezpieczenia Czechowice-Dziedzice, tanie OC,ubezpieczenia Bielsko-Biała, ubezpieczenia Pszczyna, wyszukaj tanie ubezpieczenie, wyszukiwarka tanich ubezpieczeń,ubezpieczenia na telefon,ubezpieczenia w podróży,sprzedaż ubezpieczeń, ubezpieczenia na Życie, pośrednictwo ubezpieczeniowe, usługi edukacyjne, odszkodowania, likwidacja szkód, dobre ubezpieczenie, tanie ubezpieczenie, ubezpieczenie majątkowe, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie rolne, ubezpieczenie transportowe, ubezpieczenia NNW, ubezpieczenia grupowe,ubezpieczenia Żywiec.

O autorze
Odwiedzin : 30 528
Gości online : 4
Zapytań : 16
Czas zapytań : 0.003s
Czas generowania : 0.014s